"Şalgam suyuna hak ettiği değeri verdik.."
Adanus Şalgam

Adanus Şalgam Suyu “Şalgam suyuna hak ettiği değeri verdik..” sloganıyla 2007 yılında İzmir bölgesinde tek araç ile satışlarına başladı. Satış politikasında, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan firma; 2010 yılında bünyesine bir araç ve bir personel daha ekledi. Uygun fiyata %100 gerçek birinci kalite şalgam suyu satan Adanus Şalgam Suyu, 2019 yıl sonu itibariyle İzmir ve Manisa bölgesinde 8 bayi, 15 araç ve 25 personel ile birlikte, müşteri memnuniyetini kaybetmeden, yüksek kalite hizmet ile hakiki şalgam suyu üretimine büyüyerek devam ediyor. İzmir ve Manisa bölgesinde hizmet veren Merkez bayisi Karacaoğlan Mahallesi 6174 Sokak No:11/B 35070 Bornova/İzmir adresinde olan Adanus Şalgam’a, 0232 449 0609 / 0535 716 69 35 numaralı telefonlardan ve ozan@sctoptangida.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Neden Adanus Şalgam Suyu?

 

“En leziz yemeklerin yanında, en eşsiz gerçek Adana şalgamını sizlerle buluşturuyoruz. Adana usülü hakiki, gerçek şalgam” diyerek acılı ve acısız %100 adana şalgam suyu üreten Adanus Şalgam:

250 ml acılı ve sade cam şişe şalgam,

330 ml acılı ve sade cam şişe & pet şalgam,

1 litre acılı ve sade cam & pet şişe şalgam

5 acılı ve sade litrelik pet şalgam suyu

ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri miktarda şalgamı satın alma imkânı sunuyor.

Steril ortamda, el değmeden en kaliteli hammaddeyi kullanılarak üretilen Adanus Şalgam Suyu birçok yiyecekle beraber tüketilebildiği gibi sade olarak da tüketilebiliyor. Ayrıca Adanus Şalgam Suyu’nun sağlık için de tüketilmesi uzmanlar tarafından öneriliyor. İştah açıcı özelliğinin yanında kabızlığı önlemesi, gribal enfeksiyona karşı direnç sağlaması, sindirimi kolaylaştırması, kalsiyum ve fosfor içeriğinden dolayı kemik ve diş yapısını kuvvetlendirmesi, hücre yenileme özelliğinden dolayı kanserle savaşması, cilde ve göze faydaları ve A1, B1 vitaminleri içerdiği için stres atılmasına yardımcı olması ve sıfır şekerle beraber sadece 15 kalori içermesi Adanus Şalgam Suyu tüketmenin sağlığa sayısız yararlarından sadece bazılarıdır.

%100 gerçek ve en kaliteli hammaddelerden üretilmiş Adanus Şalgam Suyu’na aynı zamanda adanusizmir.com adresinden de ulaşabilir. Firma hakkında daha fazla bilgi alabilir, ürünleri inceleyebilir ve Şalgam Suyu hakkında bilgilendirici blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.